Strona głównaPlomby i Zabezpieczenia
  • Polski
  • ČeskĂ˝

Plomby i Zabezpieczenia

Powstał na potrzeby klientów dla których bezpieczeństwo produktów oraz innego mienia jest bardzo ważne.
W dziale znaleźć można zabezpieczenia różnej "maści" począwszy od tradycyjnych plomb ołowianych, przechodząć poprzez plomby plastikowe, aż do zabezpieczeń najwyższej jakości do zabezpieczania naczep oraz chłodni typu SBS BDL, czy też inny zabezpieczeń PVS.
Dział ten zawiera wszelkie informacje o plombach i plombowaniu.
Znajdziesz tu informacje: jak plombować plombami plastikowymi, co to są plomby ołowiane, plomby kontenerowe dlaczego stosujemy, plomby numerowane do liczników, plomby jednorazowe w transporcie drogowym i morskim, plomby z numeracją po co są stosowane, plomby warszawa -czyli gdzie nas znaleźć, plombowanie drzwi - zastosowanie powszechne, plombowanie magazynów i plombowanie zbiorników.
Więcej inoformacji można znaleźć na stronie www.plomby.elabel.pl lub www.plombyplastikowe.com
Plomby i Zabezpieczenia
Kontakt

                                           

Puławska 34

05-500 Piaseczno

tel.  + 48 721 741 939

tel.  + 48 693 975 052

biuro@elabel.pl

sprzedaz@elabel.plZapraszamy na naszą stronę internetową www.elabel.com.pl


Sklep intenetowy elebel.pl oferuje drukarki bezkontraktowebezkontaktní tiskárnaEtykieciarkaEtiketovačka oraz drukarki atramentowe reiner, inkoustové tiskárny Reiner. W naszej bogatej ofercie dostępna jest drukarka natryskowa, inkoustová tiskárnadrukarka do kartonówtiskárna na kartonydrukarka plujka, ofukovací tiskárnadrukarka kartridżowakazetová tiskárna w tym drukarka do dat datová tiskárna, japońska drukarka laserowa, laserová tiskárna, bardzo mocna ręczna drukarka do dat ruční datová tiskárna, w tym drukarki na maszyny pakujące tiskárny pro balicí stroje oraz etykieciarka do butelek, etiketovačka lahví. Oferujemy również etykietowanie palet etiketování paletznakowanie folii značení foliíNadruk na drewnie IPPC Tisk na dřevo IPPC. Najbardziej popularne wśród naszych klientów są datowniki i numeratory datovače a čitačeręczne drukarki inkjet, ruční inkoustové tiskárny. Przy zakupach hurtowych oferowana jest etykieta logistycznalogistický štítek oraz ręczna drukarka etykiet ruční tiskárna etiket. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów, nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania.
ZAAKCEPTUJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
ZAAKCEPTUJ