Strona głównaRegulamin
  • Polski
  • ČeskĂ˝

Regulamin

Regulamin sklepu internetowego

Sklep internetowy ELABEL, dostępny pod adresem www.elabel.pl , prowadzony jest przez firmę ELABEL DUE, wpisaną przez Burmistrza Miasta Konin do ewidencji działalności gospodarczej. Siedziba firmy znajduje się w Koninie. Jesteśmy zarejestrowani pod numerem NIP: 836-155-80-12, Regon:.145826839.

Regulamin zakupów

1. Sklep internetowy www.elabel.pl prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet, ma charakter B2B i nie podlega przepisom konsumenckim.

2. Klientem sklepu internetowego może być każda spółka prawa handlowego oraz osoba prowadząca działalność gospodarczą. Sklep internetowy www.elabel.pl nie prowadzi sprzedaży konsumenckiej.

3. Klient sklepu internetowego zobowiązany jest zapoznać się z niniejszym Regulaminem. Nieznajomość Regulaminu nie zwalnia z z zawartych w nim postanowień.

4. Zamówienia są przyjmowane przez stronę www.elabel.pl

5. Wszystkie produkty/usługi oferowane w sklepie są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

6. Wszystkie ceny podane w naszym sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.

7. Na każdy sprzedany towar/usługę wystawiamy faktury VAT.

8. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku dostawy.

9. Możliwe są następujące formy płatności:

przelewem na wskazany rachunek bankowy – opłata za przesyłkę 19,00pln netto

płatność za pobraniem (płatność u kuriera) – opłata za przesyłkę 30,00pln netto

gotówka – przy odbiorze osobistym w siedzibie firmy;

W przypadku dokonania płatności przelewem zostanie wygenerowana faktura proforma, która będzie zawierać typ i rodzaj zakupionego towaru oraz dane do przelewu:

Elabel Due, Hirszfelda 1, 62-510 Konin, Alior Bank 55 2490 0005 0000 4500 7621 9660

W przypadku niektórych rodzajów asortymentu, ELABEL zastrzega sobie prawo do ograniczenia sposobu płatności poprzez wyłączenie możliwości płatności za pobraniem

10. Termin realizacji liczony jest od wpływu środków na konto

11. Koszt dostawy nie jest zawarty w cenie produktu

12. Do każdej przesyłki dołączona jest faktura VAT

13. Elabel nie ponosi odpowiedzialności za skutki zdarzeń losowych, a które uniemożliwiły lub utrudniły realizację zamówienia

14. Zespół serwisu www.elabel.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne umieszczonych w sklepie internetowym produktów/usług były zgodne z rzeczywistością.

15. Oferta prezentowana na www.elabel.pl nie jest ofertą w rozumienia kodeksu cywilnego

16. W sprawach nieuregulowanych przez niniejszy regulamin zastosowanie mają przepisy kodeksu cywilnego.
Kontakt

                                           

Puławska 34

05-500 Piaseczno

tel.  + 48 721 741 939

tel.  + 48 693 975 052

biuro@elabel.pl

sprzedaz@elabel.plZapraszamy na naszą stronę internetową www.elabel.com.pl


Sklep intenetowy elebel.pl oferuje drukarki bezkontraktowebezkontaktní tiskárnaEtykieciarkaEtiketovačka oraz drukarki atramentowe reiner, inkoustové tiskárny Reiner. W naszej bogatej ofercie dostępna jest drukarka natryskowa, inkoustová tiskárnadrukarka do kartonówtiskárna na kartonydrukarka plujka, ofukovací tiskárnadrukarka kartridżowakazetová tiskárna w tym drukarka do dat datová tiskárna, japońska drukarka laserowa, laserová tiskárna, bardzo mocna ręczna drukarka do dat ruční datová tiskárna, w tym drukarki na maszyny pakujące tiskárny pro balicí stroje oraz etykieciarka do butelek, etiketovačka lahví. Oferujemy również etykietowanie palet etiketování paletznakowanie folii značení foliíNadruk na drewnie IPPC Tisk na dřevo IPPC. Najbardziej popularne wśród naszych klientów są datowniki i numeratory datovače a čitačeręczne drukarki inkjet, ruční inkoustové tiskárny. Przy zakupach hurtowych oferowana jest etykieta logistycznalogistický štítek oraz ręczna drukarka etykiet ruční tiskárna etiket. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów, nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania.
ZAAKCEPTUJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
ZAAKCEPTUJ