• Polski
  • ČeskĂ˝

Etykieciarka do palet PRINTESS 6e

Producent: EIDOS
Waga:30.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Zapytaj o produkt

ETYKIECIARKI EIDOS,

Firma Eidos to światowy lider w produkcji automatów drukująco-aplikujących. Od ponad 40 lat firma korzysta z zastrzeżonej technologii cyfrowego druku termotransferowego, która drukuje zmienne dane w czasie rzeczywistym.
Dzięki bogatemu doświadczeniu produkty firmy EIDOS cieszą się bardzo dobrą opinią i niezawodnością pracy.
 

Produkty firmy EIDOS, to etykieciarki które drukują  i aplikują etykiety na opakowanie jednostkowe jak i  zbiorcze.

Flagowym produktem, lidera z branży termotransferowego zakowania, firmy EIDOS jest automat drukująco-aplikujący nazywany potocznie etykieciarką - Printess 6.

Printess 6 to drukarka etykiet z aplikatorem typu rottor, która to umożliwia drukowanie i oklejanie etykiet na dwa przyległe boki palety, opakowania zbiorczego, kartony, etc...

Firma Eidos jako jedna z niewielu firm posiada w standardzie rozwiązanie do druku i aplikacji etykiet FORMATU A4!!!
Podstawowe modele to:
- PRINTESS 6 drukarko-etykieciarki z głowicami 6 calowymi umożliwiającymi druk i aplikację etykiet A5,
- PRINTESS 4 to etykieciarki z głowicami 4 calowymi, gdzie zazwyczaj stosowane są etykiety 100x210 
PRINTESS 8 jedyne automaty które pracują w Polsce z głowicami 8 calowymi do drukowania i aplikacji etykiet A4.

Posiadamy najwięcej w POLSCE wdrożeń systemów drukująco aplikujących na PALETY. Rozwiązania firmy EIDOS są używane w największych fabrykach, gdzie palety schodzą z linii w bardzo dużych ilościach.
Eidos to podstawowy partner firm produkujących linie produkcyjne oraz integratorów, takich jak:
AL.MA,  BEMA,  CIEMME,  ELETTRIC 80,  FBA,  IMANPACK,  IMTEC,  OCME,  RAMAC,  TECNOSISTEM,  T.M.E,  ULMA PACKAGING,  V.A.I PACKAGING i wiele innych.  

Etykieciarki Eidos
 mogą być stosowane w różnych aplikacjach. Poniżej przedstawione są animacje najbardziej popularnych zastosowań drukarek EIDOS, które pracują nie tylko w Polsce ale i na całym świecie.

etykieciarka paletetykietowanie palety

Na powyższych animacjach przedstawione jest rozwiązanie druku i oklejania palet na boku oraz od czoła. Pierwsze dwie animacje to systemy drukująco aplikujące z apliktorami typu rottor - oznacza to że urządzenie wyposażone w aplikator, który może nalepiać etykiety na dwóch bokach: na boku oraz od czoła - co obserwujemy na animacji.

Ostatnia animacja to typowe rozwiązanie - aplikacja etykiet drukarką wyposażoną w aplikator liniowy, czyli drukarka drukuje etykietę a następnie aplikator na siłowniku liniowym wysuwa się i nanosi etykietę na opakowanie.Powyższe rozwiązania to druk i aplikowanie etykiet od góry. Możliwe jest użycie standardowego siłownika liniowego, który po otrzymaniu odpowiedniego sygnały wysuwa się i nakleja etykietę.

Eidos proponuje także bardziej wymagające rozwiązania, np aplikacja etykiet na kartony o różnych wysokościach. Stosuje się wtedy aplikator liniowy z czujnikiem, który po wykryciu obiektu zbliża się na odpowiednią wysokość i wydmuchuje ją. Taki sposób aplikacji jest najczęściej stosowany, gdy oklejam delikatne produkty. 

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię

Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.

 
Kontakt

                                           

Puławska 34

05-500 Piaseczno

tel.  + 48 721 741 939

tel.  + 48 693 975 052

biuro@elabel.pl

sprzedaz@elabel.plZapraszamy na naszą stronę internetową www.elabel.com.pl


Sklep intenetowy elebel.pl oferuje drukarki bezkontraktowebezkontaktní tiskárnaEtykieciarkaEtiketovačka oraz drukarki atramentowe reiner, inkoustové tiskárny Reiner. W naszej bogatej ofercie dostępna jest drukarka natryskowa, inkoustová tiskárnadrukarka do kartonówtiskárna na kartonydrukarka plujka, ofukovací tiskárnadrukarka kartridżowakazetová tiskárna w tym drukarka do dat datová tiskárna, japońska drukarka laserowa, laserová tiskárna, bardzo mocna ręczna drukarka do dat ruční datová tiskárna, w tym drukarki na maszyny pakujące tiskárny pro balicí stroje oraz etykieciarka do butelek, etiketovačka lahví. Oferujemy również etykietowanie palet etiketování paletznakowanie folii značení foliíNadruk na drewnie IPPC Tisk na dřevo IPPC. Najbardziej popularne wśród naszych klientów są datowniki i numeratory datovače a čitačeręczne drukarki inkjet, ruční inkoustové tiskárny. Przy zakupach hurtowych oferowana jest etykieta logistycznalogistický štítek oraz ręczna drukarka etykiet ruční tiskárna etiket. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów, nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania.
ZAAKCEPTUJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
ZAAKCEPTUJ