www.elabel.pl

Kategorie
Polecamy
55mmx600mb Taśma wosk-żywica do drukarek MARKEM
Netto: 42,00 zł
Brutto: 51,66 zł
ŚRODEK DO USUWANIA ETYKIET LABEL OFF 50
Netto: 32,90 zł
Brutto: 40,47 zł
Ręczny datownik InkJet
Netto: 1,250,00 zł
Brutto: 1,537,50 zł
Katalog stron
   
Ręczne drukarki atramentowe

hand held printerEtykieciarka do palet PRINTESS 6e

Producent: EIDOS
Waga:30.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

ETYKIECIARKI EIDOS,

Firma Eidos to światowy lider w produkcji automatów drukująco-aplikujących. Od ponad 40 lat firma korzysta z zastrzeżonej technologii cyfrowego druku termotransferowego, która drukuje zmienne dane w czasie rzeczywistym.
Dzięki bogatemu doświadczeniu produkty firmy EIDOS cieszą się bardzo dobrą opinią i niezawodnością pracy.
 

Produkty firmy EIDOS, to etykieciarki które drukują  i aplikują etykiety na opakowanie jednostkowe jak i  zbiorcze.

Flagowym produktem, lidera z branży termotransferowego zakowania, firmy EIDOS jest automat drukująco-aplikujący nazywany potocznie etykieciarką - Printess 6.

Printerss 6 to drukarka etykiet z aplikatorem typu rottor, która to umożliwia drukowanie i oklejanie etykiet na dwa przyległe boki palety, opakowania zbiorczego, kartony, etc...

Firma Eidos jako jedna z niewielu firm posiada w standardowe rozwiązanie do druku i aplikacji etykiet FORMATU A4!!!
Podstawowe modele to:
- PRINTESS 6 dukarko-etykieciarki z głowicami 6 calowymi umożliwiającymi druk i aplikację etykiet A5,
- PRINTESS 4 to etykieciarki z głowicami 4 calowymi, gdzie zazwyczaj stosowane są etykiety 100x210 
PRINTESS 8 jedyne automaty które pracują w Polsce z głowicami 8 calowymi do drukowania i aplikacji etykiet A5.

Posiadamy najwięcej w POLSCE wdrożeń systemów drukująco aplikujących na PALETY. Rozwiązania firmy EIDOS są używane w największych fabrykach, gdzie palety schodzą z linii w bardzo dużych ilościach.
Eidos to podstawowy partner firm produkujących linie produkcyjne oraz integratorów, takich jak:
AL.MA,  BEMA,  CIEMME,  ELETTRIC 80,  FBA,  IMANPACK,  IMTEC,  OCME,  RAMAC,  TECNOSISTEM,  T.M.E,  ULMA PACKAGING,  V.A.I PACKAGING i wiele innych.  

Etykieciarki Eidos
 mogą być stosowane w różnych aplikacjach. Poniżej przedstawione są animacje najbardziej popularnych zastosowań drukarek EIDOS, które pracują nie tylko w Polsce ale i na całym świecie.

etykieciarka paletetykietowanie palety

Na powyższych animacjach przedstawione jest rozwiązanie druku i oklejania palet na boku oraz od czoła. Pierwsze dwie animacje to systemy drukująco aplikujące z apliktorami typu rottor - oznacza to że urządzenie wyposażone w aplikator, który może nalepiać etykiety na dwóch bokach: na boku oraz od czoła - co obserwujemy na animacji.

Ostatnia animacja to typowe rozwiązanie - aplikacja etykiet drukarką wyposażoną w aplikator liniowy, czyli drukarka drukuje etykietę a następnie aplikator na siłowniku liniowym wysuwa się i nanosi etykietę na opakowanie.Powyższe rozwiązania to druk i aplikowanie etykiet od góry. Możliwe jest użycie standardowego siłownika liniowego, który po otrzymaniu odpowiedniego sygnały wysuwa się i nakleja etykietę.

Eidos proponuje także bardziej wymagające rozwiązania, np aplikacja etykiet na kartony o różnych wysokościach. Stosuje się wtedy aplikator liniowy z czujnikiem, który po wykryciu obiektu zbliża się na odpowiednią wysokość i wydmuchuje ją. Taki sposób aplikacji jest najczęściej stosowany, gdy oklejam delikatne produkty. 

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
 
Kontakt

                                           

Puławska 34

05-500 Piaseczno

tel.  + 48 721 741 939

tel.  + 48 693 975 052

biuro@elabel.pl

sprzedaz@elabel.pl


Szukaj

Wpisz szukany produkt


Wyszukiwanie zaawansowane
elablel.pl to firma dzięki której uzyskasz wiele informacji o drukarkach Zebra, Drukarka Zebra GK420t  to jedna z najbardziej popularnych Drukarek etykiet  jakie firma ZEBRA wypuściła na rynek.

Oferta którą przedstawia elabel.pl to taże drukarki do kartonów oraz inne drukarki kodów. Cena jaką proponujemy za nasze rozwiązania zwracają się w ekspresowym tempie. 
Drukarki kodów kreskowych to specjalność naszego serwisu elabel.pl

Oprócz drukarek prowadzimy takżę inny biznes, plomby jednorazowe. tak plomby każdego rodzaju, czyli kupisz u nas to czego oczekujesz plomby transportowe oraz plomby licznikowe.

Nasz kurier dostarczy TOBIE plomby zabezpieczające ORAZ inne rodzaju zabezpieczenia plomby ołowiane.

Jeżeli jesteś wybrednym klientem oferujemy plomby do kontenerów a nawet plomby numerowane. Dużo kupujesz dużo zyskujesz butelki plombowane w extra cenie.  Przyjdź a się sam przekonasz plomby ołowiane.
Jesteśmy GŁÓWNY DYSTRYBUTOREM drukarek EIDOS w POLSCE https://www.plastech.pl/oferty-b2b/Swing-znakowanie-folii-12212, prowadzimy sprzedaż drukarek EIDOS, części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych.
Nasza firma www.elabel.pl to  autoryzowanym serwis drukarek EIDOS - posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie w serwisowaniu drukarek Swing, Printess, Coditherm włoskiej firmy EIDOS

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.